OFERTA SZKOLENIOWA


GWARANCJA. NAJLEPSZA OFERTA W POLSCE ! 

wiecej pod numerem tel. 690-222-440 lub kontakt@p-d-r.pl
 

Szkolenie

STANDARD PDR

Najlepsza cena w Polsce !


5 dni szkolenia

w cenie 4599zł


AKTUALNA PROMOCJA

teraz tylko

2999zł


Najbliższe terminy szkoleń

lipiec - październik ( sezon gradobiciowy )
2.12-6.12.2019 - 4 wolne miejsca
27.01-31.12.2020 - 4 wolne miejsca

Podczas 5-cio dniowego szkolenia jesteśmy w stanie pokazać oraz częsciowo nauczyć kluczowych technik  usuwania wgnieceń zarówno techniki hakowej(PDR) jak i klejowej(Glue Pulling).
Jest to standardowy kurs PDR, który znajdziecie Państwo w wiekszości ofert szkoleniowych w Polsce.

Najlepsza cena w Polsce tylko 2999zł
Zapisy pod numerem 690 222 440

ceny są cenami netto

Szkolenie

PROFESSIONAL PDR

Jedyne szkolenie w Polsce z GWARANCJĄ nauczenia zawodu !


30 dni szkolenia w ciagu 2 lat

w cenie 12999złAKTUALNA PROMOCJA

teraz tylko

4999zł


Najbliższe terminy szkoleń

lipiec - pazdziernik ( sezon gradobiciowy )
4.11 - 15.11.2019 - brak wolnych miejsc
18.11- 29.11.2019 - brak wolnych miejsc
2.12- 13.12.2019 - 3 wolne miejsca
27.01-07.02.2020 - 4 wolne miejsca

Jest to jedyne szkolenie w Polsce, które gwarantuje zdobycie kompletnej wiedzy z zakresu usuwania wgnieceń oraz nauczenia wszystkich technik PDR.
Chcesz się nauczyć zawodu technika PDR -
TO  JEST SZKOLENIE DLA CIEBIE !


Szkolenie dla osób, które chcą nauczyć się wszystkich technik PDR, również naprawy dużych i bardzo dużych wgnieceń. 

  Początkowo przyjeżdza się do nas na 2 tygodnie ( szkolenie grupowe ) następnie przez 2 lata co 3-4 miesiące na 2-5 dni (szkolenia indywidaualne).
Pakiet ten zawiera w sobie również subskrypcje naszego wenętrznego kanału informacyjnego na którym wymieniamy między sobą około 1000 wiadomości tygodniowo.

Po ukończeniu kursu PROFESSIONAL PDR otrzymują Państwo niemiecki certyfikat Nüssle Spezialwerkzeuge.

Najlepsza oferta w Polsce tylko 4999zł
Zapisy pod numerem 690 222 440

podane ceny są cenami netto

QPrzeczytaj zamim podejmiesz decyzję .


Kto tworzy naszą grupę i kogo poznasz u nas w trakcie szkoleń ?

Naszą grupę tworzą m.in.instruktorzy-szkoleniowcy, laureaci międzynarodowych mistrzostw PDR, sędziowi PDR, konstruktorzy narzędzi PDR, rzeczoznawcy i osoby współpracujące z firmami ubezpieczeniowymi, ale przede wszystkim osoby, które ukończyły nasze szkolenie ( lub sa w jego trakcie ) i są żywym przykładem skuteczności tegoż nauczania.


Program szkoleniowy.

Program szkoleniowy jest najważniejszym elementem w całym prcesie nauczania PDR. Nasz opatentowany program tworzony jest bezustannie od lat 60 tych oraz aktualizowany do wciąż ewoluującej techniki PDR. Przyjmuje się, że jednym z prekursorów techniki PDR i naszego programu był Erich Nussle.


Właściwa metodyka nauczania, kolejność ćwiczeń, odpowiedni czas, w którym się zdobywa wiedzę oraz praktykę warunkuje to, czy będzie się usuwać wgniecenie, czy nie.

Program ukończyło ponad 3000 osób i tworzyło go około 20 instruktorów przez ostatnie 60 lat.Niemiecki Certyfikat Nussle Specialwerkzeuge.

Nasi instruktorzy certyfikowanymi szkoleniowcami firmy Nussle Specialwerkzeuge z 60 letnim doświadczeniem w branży PDR.Gdzie i w jakich warunkach szkolimy?

Nowoczesny i przestronny salon z pełną infrastrukturą.

Indywidualne stanowiska do nauki PDR.

Samochód treningowy do nauki i treningu.

Grupy początkowe są 4-6-osobowe (pierwsze 10 dni szkolenia u nas), później przyjeżdża się na indywidualne doszkolenia 1 na 1.

Do dyspozycji kursantów mamy 100-metrowe mieszkanie


Dogodna lokalizacja

Ośrodekszkoleniowy Ogólnopolskiej Sieci Techników PDR mieści się w Redzie woj.pomorskie 20 km od Gdyni przy trasie S6 łączącej Gdańsk ze Szczecinem. Dobry dojazd samochodem, jak i pociągiem. Lokalizacja naszego ośrodka w pobliżu najpopularniejszych polskich kurortów nad Bałtykiem (Władysławowo – 20 km, Sopot -20 km )na pewno sprzyja nauce.


Najlepsza oferta szkoleniowa i najbogatsza oferta sprzętowa.

Mamy najlepszą ofertą szkoleniową i najobszerniejszą ofertę sprzętu PDR.

Na naszych szkoleniach pracujesz różnymi rodzajami sprzętu oraz różnych marek. Od najtańszego po najlepszy taki jak – sam podejmiesz decyzję, który najbardziej Tobie odpowiada i jakie są różnice.

Zalecamy jednak podjecie decyzji o kupnie sprzętu po szkoleniu. U nas do do Twojej dyspozycji będą m.in.doświadczeni i obiektywni technicy,sędziowie oraz laureaci międzynarodowych mistrzostw PDR, którzy mają ogromną wiedzę na temat aktualnego sprzętu na rynku.

Posiadamy sprzęt m.in. z USA, Niemiec, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Polski, Brazylii oraz Chin.STANDARD PDR czy PROFESSIONAL PDR. Jakie szkolenie wybrać ?

Nie jesteś przekonany jakie szkolenie będzie dla Ciebie odpowiednie – STANDARD PDR CZY PROFESSIONAL PDR ? U nas możesz zacząć od szkolenia tańszego a jeżeli kiedyś zmienisz zdanie i będziesz chciał wybrać droższe, to dopłacasz tylko różnicę.Jedyna szkoła PDR w Polsce !

Twój sukces jest dla nas najważniejszy ! Jesteśmy jedyną szkołą w Polsce nastawiona na praktyczną naukę PDR. Poświęcimy Ci 100% naszego czasu !U nas będziesz zawsze na bieżąco !

Należymy do grupy, w której jest ponad 3000 techników PDR, dlatego masz gwarancję, że Twoje informacje będą cały czas aktualne.Największa grupa PDR w Polsce !

W 2018 na międzynarodowych targach IASRE byliśmy największą grupą PDR z Polski...i nadal jesteśmy.
Ile trwa nauka PDR.... 5dni, 10dni a może 2 lata ?

Często porównuje się usuwanie wgnieceń do nauki sportów. Tutaj porównamy naukę PDR do nauki jazdy na nartach. Czy da się nauczyć jady na nartach w 1 dzień ? Da się, tylko będzie to jazda wolna, uniwersalnym i bardzo wolnym sposobem (tzw. łuki płużne)

...ale jeżeli będziemy chcieli zjechać ze stromej góry slalomem gigantem i jeszcze z prędkością 100 km/h ....to już inna sprawa. Jazda slalomem gigantem, chociaż jest to też jazda na nartach, wygląda zupełnie inaczej niż jazda łukami płużnymi, chociaż ....tak samo się nazywa „jazda na nartach”.

Tak samo jest w PDR jest dużo technik i sposobów usuwania wgnieceń wolniejsze – bardziej uniwersalne i szybsze – wymagające więcej doświadczenia.

U nas cały proces szkoleniowy trwa około 2 lat. Jeżeli chcielibyśmy porównać technika PDR zaraz po ukończeniu szkolenia do technika, który szkolił się i trenował przez 2 lata, to jest między nimi ogromna różnica, podobnie jak w jeździe na nartach.Dofinansowania i dotacje.


Jesteśmy instytucją szkoleniową zarejestrowaną pod numerem RIS 2.22/00187/2017

Współpracujemy z urzędami i innymi instytucjami, w których można ubiegać się o dofinansowanie.Wewnętrzny komunikator.

Wszystkie osoby, które ukończyły u nas kurs PROFESSIONAL, komunikują się miedzy sobą naszym wewnętrznym komunikatorem, w którym i wymieniamy wiadomościami i doświadczeniami rekord to ponad 1000 wiadomości w ciągu 24 h.Zaplanuj przyszłość.

Wybór kursu/szkolenia/szkoły PDR to pierwszy krok w karierze techniką PDR trzeba pamiętać, że rynek PDR za kilka lat może wyglądać całkiem inaczej. Wybór szkolenia oraz grupy, z którą będziesz ją chciał współpracować trzeba podjąć będzie miał znaczenie w całej karierze.24h godzin na podjęcie decyzji.

U nas masz 24h szkolenia na podjecie decyzji - bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Jeżeli w ciągu 24h zadecydujesz, że PDR nie jest dla ciebie jedziesz do domu i nie ponosisz żadnych kosztów.W grupie jesteś silniejszy !

Korzyści:

- dostęp do najnowszych metod, technik i sprzętu PDR,

- wizerunek,

- gwarancje,

- oszczędność pieniędzy,

- możliwość współpracy z największymi i najlepiej płatnymi firmami, salonami, ubezpieczalniami w Polsce

-grupowe wyjazdy gradobiciowe.
Usuwanie wgnieceń bez lakierowania - to dobry pomysł na biznes !

Usuwanie wgnieceń to dziedzina blacharstwa samochodowego, której sprzyja aktualna koniunktura na rynku w Polsce.

Samochód bezwypadkowy to samochód, który ma oryginalny lakier. Na to najczęściej zwraca się uwagę przy kupnie lub sprzedaży pojazdu. Dodatkowym walorem tej metody jest szybkość napraw oraz brak demontażu. PDR to przyszłościowa - ekologiczna metoda naprawy uszkodzeń na karoseriach pojazdów. Od kilku lat PDR jest jedyną metodą naprawy wgnieceń po gradobiciach, wybieraną przez firmy ubezpieczeniowe.Czy jest popyt na PDR?

Najlepiej przekonać się o tym samemu dzwoniąc do kilku warsztatów PDR w okolicy w celu sprawdzenia najbliższych wolnych terminów napraw.Zarobki ...jak to jest naprawdę ?

Średnie zarobki w Polsce po około 2 latach rzetelnego treningu i 2 latach „zbierania klientów” oscylują w granicach 8-16 tyś.zł na rękę, czasami niektórym udaje się wyrobić nawet 20 tys. miesięcznie.

Na gradobiciach przyjmuje się, że minimum 30 tys. zł/msc. (tu wszytko zależy od szybkości i doświadczenia)

Przykładowo na ostatnim gradobiciu organizowanym przez nas we Włoszech ciągu jednego miesiąca (sierpień 2018) niektórzy zarobili 20 tys. euro a niektórzy tylko 5 tys. euro na rękę.

W okresach letnich (maj - październik ) szkoleń wogole może nie być. Wiąże się to z sezonem gradobiciowym i "żniwami" w branży PDR czyli wysokimi zarobkami rzędu 500-800euro dziennie.Nie ma na co czekać !

Jeżeli w twojej okolicy jest mało warsztatów PDR ...działaj, bo później będzie coraz trudniej.

Dlaczego ? Ponieważ będziesz musiał konkurować z technikami, którzy mają ugruntowaną pozycje na runku i są od ciebie kilkukrotnie szybsi.Zdobądź nowy zawód... zmień życie.

Podjęcie decyzji o zmianie pracy to jedna z najważniejszych życiowych decyzji. Praca wypełnia większość naszego czasu. Wybór odpowiedniego szkolenia jest bardzo ważnym wyborem i zalecamy, aby spokojnie ja przeanalizować i wybrać najlepszą ofertę.


więcej informacji pod numerem tel.690222440Przykłady naszych prac


DOTACJE

Jesteś osobą bezrobotną i nie masz wystarczających funduszy na sprzęt i szkolenie?

Urząd Pracy może sfinansować je w 100%


Możliwość sfinansowania kosztów szkolenia i wyposażenia.

Wysokie szanse na dostanie dofianansowania - średnio okolo 80% osob które składały z nami wnoski o dofinansowanie - dostało je !!! Wystarczy wypełnić wniosek i poczekać na decyzję Urzędu !!! To proste.  

W przypadku osób bezrobotnych prosimy kontakt z nami pod numerem tel.690 222 440


Nasz numer w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych 

2.22/00187/2017