Najbliższe terminy szkoleń PROFESSIONAL PDR

__________________


BESTSELLER !
- SZKOLENIE PDR Nr 1 w POLSCE -
____

>>>> Zwolniło sie jedno miejsce na wcześniejszy termin 5.08-16.08.2024 <<<<
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 690222440

_____
Najbliższe wolne terminy szkoleń
SZKOLENIE PROFESSIONAL PDR

-11 dni szkolenia grupowego w terminie 19.08-30.08.2024 ( 88 godzin )
-12 noclegów w Hotelu Czarna Perła*** w Przejazdowie k/Gdańska ( 10 minut od centrum Gdańska ) w terminie 18.08-30.08.2024
- 20 dni indywidualnych doszkoleń w ciągu 24 miesięcyCENA 7999zl netto/9838,77zl brutto

AKTUALNA PROMOCYJNA NA TEN TERMIN

teraz tylko
4999zł netto
6148,77zł brutto


****

Nastepny termin szkolenia Professional PDR
2.09-13.09.2024
cena 5999zł netto / 7378,77 brutto


****
Po dokonaniu rezerwacji telefonicznej w ciągu 24h należy dokonać opłaty za szkolenie na konto w całości lub wpłacić zaliczkę w wysokości min. 1000zł . Pozostała część rozliczona zostanie w pierwszym dniu szkolenia. Brak pisemnej/mailowej rezygnacji ze szkolenia najpóźniej 14 dni przed szkoleniem lub nieobecność osoby na szkoleniu zwalnia organizatora z obowiązku zwrotu zaliczki za szkolenie.

Dane do wpłat
Przedsiębiorstwo Szkoleniowo - Usługowe Aleksandra Steinke
ul.Heweliusza 11 lok.811, Gdańsk 80-890
Bank: mBank
Numer konta: 34 1140 2004 0000 3902 7695 4389

W tytule prosimy o podanie numeru telefonu oraz daty kursu

Dane do wpłat z zagranicy:
IBAN: PL 34 1140 2004 0000 3902 7695 4389
SWIFT lub BIC: BREXPLPWMBK
Technicy PDR którzy ukończyli nasze szkolenie tworzą najliczniejszą grupę techników PDR w Polsce !
Nie ryzykuj ! Naprawdę próbowaliśmy robić przyspieszone kursy 5 dniowe czy tylko 10 dniowe bo wiadomo że nikt nie ma czasu... ale to naprawdę nie wychodzi. Nauka PDR wymaga rozłożenia w czasie ( i mowimy to o miesiącach a nie dniach czy tygodniach )
Nie da się nauczyć PDR w krótkim czasie. Nauka wielu rzeczy "w teorii" z niewielką ilością praktyki chociaż wydaje się, że "da się radę" , jest początkiem końca przygody z PDR. Nauka podstawowych najprostszych wgnieceń zajmuję kilka dni, bardziej zaawansowanych kilku tygodni a niektóre rzeczy jesteśmy wstanie dostrzec dopiero po kilku miesiącach a nawet latach.

Chcesz zostać technikiem PDR ?
TO JEST SZKOLENIE DLA CIEBIE !

Rezerwacje i zapisy pod numerem tel. 690 222 440Gwarantem jakości naszych szkoleń jest firma DEKRA

Kto tworzy Ogolnopolską Sieć Techników PDR ?


Naszą grupę tworzą m.in. laureaci międzynarodowych mistrzostw PDR, sędziowie PDR, konstruktorzy narzędzi PDR, rzeczoznawcy i osoby współpracujące z firmami ubezpieczeniowymi, oraz kursanci - ktorzy stali sie technikami i są żywym przykładem skutecznosci naszego naucznaia.


Program szkoleniowy.


Program szkoleniowy jest najważniejszym elementem w całym prcesie nauczania PDR. Nasz opatentowany program tworzony jest bezustannie od lat 60 tych oraz aktualizowany do wciąż ewoluującej techniki PDR. Przyjmuje się, że jednym z prekursorów techniki PDR i naszego programu był Erich Nussle.

Właściwa metodyka nauczania, kolejność ćwiczeń, odpowiedni czas, w którym się zdobywa wiedzę oraz praktykę warunkuje to, czy będzie się usuwać wgniecenie, czy nie.

Program ukończyło ponad 3000 osób i tworzyło go około 20 instruktorów przez ostatnie 60 lat.

Jednym z założycieli Ogólnopolskiej Sieci Techników PDR oraz jednym z twórców programu naucznia jest laureat międzynarodowych zawodów IASRE - Leanid Yareska ( 5 miejsce w 2019 i 4 miejsce 2024 ). Jest to żywy przykład skuteczności programu.


Gdzie, kiedy i w jakich warunkach szkolimy?


Szkolenie przeprowadzamy w hotelu Czarna Perła*** w Przejazdowie k.Gdańska ( 10 minut do centrum Gdańska , 10 minut do plaży w Gdańsku- Sobieszewie )

Można zakwaterować się w dniu poprzedzającym szkolenie. Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych, wyżywnienie we własnym zakresie.

Zakwaterowanie dla kursantów ( w cenie szkoleia ) wykupione od dnia poprzedzajacego szkolenie do ostatniego dnia szkolenia, łącznie z weekendem ( 12 nocy )


W miesiącach letnich czerwiec-październik jesteśmy na gradobiciach ( doszkolenia odbywają się wtedy na wyjazdach gradobiciowych - jesteśmy jedyną szkołą PDR w Polsce oferującą taką możliwość )

Niewielkie grupy szkoleniowe 5 - 7 kursantów.

Nie "dorabiamy" na naprawach PDR w trakcie szkoleń ;-) w 100% dedykujemy czas szkoleniowy kursantom.
Najlepsza oferta szkoleniowa i najbogatsza oferta sprzętowa.

Na naszych szkoleniach pracujesz różnymi rodzajami sprzętu oraz różnych marek. Do dyspozycji kursantów mamy ponad 200 samych Od najtańszego po najlepszy taki jak – sam podejmiesz decyzję, który najbardziej Tobie odpowiada i jakie są różnice.

Zalecamy jednak podjecie decyzji o kupnie sprzętu po szkoleniu. U nas do do Twojej dyspozycji będą m.in.doświadczeni i obiektywni technicy,sędziowie oraz laureaci międzynarodowych mistrzostw PDR, którzy mają ogromną wiedzę na temat aktualnego sprzętu na rynku.

Posiadamy sprzęt m.in. z USA, Niemiec, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Polski, Brazylii oraz Chin.

Zestawy profesjonalnych zestawów ( lanc PDR ) zaczynaja się w okolicach 3000zł (np. zestaw 55 lanc za mniej niż 3000 zł ) Nie zarabiamy na sprzęcie ! Mowimy gdzie go dobrze i tanio kupic.


Jedyna szkoła PDR w Polsce !

Zajmujemy się tylko szkoleniami PDR - jesteśmy jedyna taka instytucja w Polsce i cała nasza infrastruktura jest skierowana na nauczanie PDR . Nasz czas poświęcamy w 100% kursantom i każda godzina kusu jest ważna, ma jakieś znaczenie i coś wnosi do szkolenia. U nas nie szkolimy się „przy okazji” pracy szkoleniowca w jego warsztacie i uczulamy przed wyborem takich rodzajów kursów.

Twój sukces jest dla nas najważniejszy !U nas będziesz zawsze na bieżąco !


Należymy do grupy, w której jest ponad 3000 techników PDR, dlatego masz gwarancję, że Twoje informacje będą cały czas aktualne.
Największa grupa PDR w Polsce !


W 2018 na międzynarodowych targach IASRE byliśmy największą grupą PDR z Polski...i nadal jesteśmy.Ile trwa nauka PDR.... 5dni, 10dni a może 2 lata ?


Często się porównuje usuwanie wgnieceń do nauki sportów. Tutaj porównamy naukę PDR do nauki jazdy na nartach. Czy da się nauczyć jady na nartach w 1 dzień ? Da się, tylko będzie to jazda wolna, uniwersalnym i bardzo wolnym sposobem (tzw. łuki płużne)

...ale jeżeli będziemy chcieli zjechać ze stromej góry slalomem gigantem i jeszcze z prędkością 100 km/h ....to już inna sprawa. Jazda slalomem gigantem, chociaż jest to też jazda na nartach, wygląda zupełnie inaczej niż jazda łukami płużnymi, chociaż ....tak samo się nazywa - jazda na nartach”.

Tak samo jest w PDR jest dużo technik i sposobów usuwania wgnieceń wolniejsze – bardziej uniwersalne i szybsze – wymagające więcej doświadczenia.

U nas cały proces szkoleniowy trwa około 2 lat. Jeżeli chcielibyśmy porównać technika PDR zaraz po ukończeniu szkolenia do technika, który szkolił się i trenował przez 2 lata, to jest między nimi ogromna różnica, podobnie jak w jeździe na nartach.Dofinansowania i dotacje.

Nie masz wystarczających funduszy na szkolenie lub sprzęt? Jest możliwość otrzymania bezzwrotnej dotacji lub niskooprocentowanych pożyczek. BEZZWROTNA DOTACJA DLA OSÓB BEZROBOTNYCH z PUP ( Powiatowego Urzędu Pracy ) Statystycznie około 90% osob ubiegających się o nasze szkolenie Professional PDR, dostało je! Nasz numer w Rejestrze Usług Szkoleniowych ( RIS ) to 2.22/00187/2017.


Zaplanuj przyszłość.

Wybór kursu/szkolenia/szkoły PDR to pierwszy krok w karierze techniką PDR trzeba pamiętać, że rynek PDR za kilka lat może wyglądać całkiem inaczej. Wybór szkolenia oraz grupy, z którą będziesz ją chciał współpracować trzeba podjąć będzie miał znaczenie w całej karierze.


W grupie jesteś silniejszy !

Korzyści:

- dostęp do najnowszych metod, technik i sprzętu PDR,

- wizerunek,

- gwarancje,

- oszczędność pieniędzy,

- międzynarodowe grupowe wyjazdy gradobiciowe.Usuwanie wgnieceń bez lakierowania - to dobry pomysł na biznes !

Usuwanie wgnieceń to dziedzina blacharstwa samochodowego, której sprzyja aktualna koniunktura na rynku w Polsce.

Samochód bezwypadkowy to samochód, który ma oryginalny lakier. Na to najczęściej zwraca się uwagę przy kupnie lub sprzedaży pojazdu. Dodatkowym walorem tej metody jest szybkość napraw oraz brak demontażu. PDR to przyszłościowa - ekologiczna metoda naprawy uszkodzeń na karoseriach pojazdów. Od kilku lat PDR jest jedyną metodą naprawy wgnieceń po gradobiciach, wybieraną przez firmy ubezpieczeniowe.


Czy jest popyt na PDR?


Najlepiej przekonać się o tym samemu dzwoniąc do kilku warsztatów PDR w okolicy w celu sprawdzenia najbliższych wolnych terminów napraw.


Zarobki ...jak to jest naprawdę ?


Średnie zarobki w Polsce po około 2 latach rzetelnego treningu i 2 latach „zbierania klientów” oscylują w granicach 8000-16000zł /miesięcznie.

Na gradobiciach średnio 30000-150000 zł /miesięcznie (tu wszytko zależy od szybkości i doświadczenia oraz trafienia w "dobrze płatny" grad )Nie ma na co czekać !


Jeżeli w twojej okolicy jest mało warsztatów PDR ...działaj, bo później będzie coraz trudniej.

Dlaczego ? Ponieważ będziesz musiał konkurować z technikami, którzy mają ugruntowaną pozycje na runku i są od ciebie kilkukrotnie szybsi.Zdobądź nowy zawód... zmień życie.


Podjęcie decyzji o zmianie pracy to jedna z najważniejszych życiowych decyzji. Praca wypełnia większość naszego czasu. Wybór odpowiedniego szkolenia jest bardzo ważnym wyborem i zalecamy, aby spokojnie ja przeanalizować i wybrać najlepszą ofertę.


więcej informacji pod numerem tel.690222440

Nie masz wystarczających funduszy na szkolenie lub sprzęt ?


WEŹ DOTACJE


BEZZWROTNA DOTACJA DLA OSÓB BEZROBOTNYCH

z PUP ( Powiatowego Urzędu Pracy )Nasz numer w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych 

2.22/00187/2017