Ostatnie terminy przed sezonem gradobiciowym !

Nastepne dopiero w listopadzie 2022.


Szkolenie PROFESSIONAL PDR

****
CZERWIEC- PAŹDZIERNIK
SEZON GRADOBICIOWY
( brak nowych szkoleń w tych miesiącach, doszkolenia odbywają się na gradobiciach )

****

GDAŃSK - 10 dni szkolenia grupowego w terminie 19.04-29.04.2022 + 20 dni indywidualnych doszkoleń w ciągu 24 miesięcy

w cenie szkolenia jest również zakwaterowanie i śniadania w terminie 19.04-29.04.2022- w Hotelu Orle*** w Gdańsku


Cena regularna 6999,00zł - netto / 8608,77zl - brutto

AKTUALNA PROMOCJA na ten termin
Teraz tylko 4990zł - netto / 6148,77zł - brutto

( ostatnie wolne miejsce )

****


Po dokonaniu rezerwacji telefonicznej w ciągu 48h wymagany jest zadatek o wartości 500zł. W przypadku rezygnacji zadatek nie podlega zwrotowi.

Dane do wpłat:
Ogólnopolska Sieć Techników PDR Aleksandra Steinke
ul.Heweliusza 11 lok.811, Gdańsk 80-890
Bank: mBank
Numer konta: 34 1140 2004 0000 3902 7695 4389

W tytule prosimy o podnie numeru telefonu oraz daty kursu

Dane do wpłat z zagranicy:
IBAN: PL 34 1140 2004 0000 3902 7695 4389
SWIFT lub BIC: BREXPLPWMBK

Pozostała kwota płatna na miejscu gotówką/przelewem w drugim dniu szkolenia.

Osoby chcące otrzymać fakturę vat, prosimy o poinformowanie nas przy dokonaniu rezerwacji i podanie danych do faktury.


Technicy PDR którzy ukończyli nasze szkolenie tworzą najliczniejszą grupę techników PDR w Polsce !
Nie ryzykuj ! Naprawdę próbowaliśmy robić przyspieszone kursy 5 dniowe czy tylko 10 dniowe bo wiadomo że nikt nie ma czasu... ale to naprawdę nie wychodzi. Nauka PDR wymaga rozłożenia w czasie ( i mowimy to o miesiącach a nie dniach czy tygodniach )
Nie da się nauczyć PDR w krótkim czasie. Nauka wielu rzeczy "w teorii" z niewielką ilością praktyki chociaż wydaje się, że "da się radę" , jest początkiem końca przygody z PDR. Nauka podstawowych najprostszych wgnieceń zajmuję kilka dni, bardziej zaawansowanych kilku tygodni a niektóre rzeczy jesteśmy wstanie dostrzec dopiero po kilku miesiącach i nie ma sensu uczyć ich w drugim lub piątym dniu szkolenia bo to tylko wszystko pomiesza.
10 dni początkowego szkolenia + co najmniej 3-4 zaawansowane indywidualne doszkolenia w ciagu 2 lat to jedyna forma nauczenia zawodu technik PDR gwarantujaca, że będziesz ten zawód wykonywał - naprawdę nie opłaca się ryzykować !
Chcesz zostać technikiem PDR ?
TO JEST SZKOLENIE DLA CIEBIE !

 
Po ukończeniu kursu PROFESSIONAL PDR otrzymują Państwo niemiecki certyfikat Nüssle Spezialwerkzeuge.


Jedyne szkolenie w Polsce z GWARANCJĄ nauczenia zawodu !
Rezerwacje i zapisy pod numerem tel. 690 222 440



Gwarantem jakości naszych szkoleń jest firma DEKRA

Przeczytaj zamim podejmiesz decyzję .


Kto tworzy naszą grupę i kogo poznasz u nas w trakcie szkoleń ?
Naszą grupę tworzą m.in.instruktorzy-szkoleniowcy, laureaci międzynarodowych mistrzostw PDR, sędziowi PDR, konstruktorzy narzędzi PDR, rzeczoznawcy i osoby współpracujące z firmami ubezpieczeniowymi, ale przede wszystkim osoby, które ukończyły nasze szkolenie ( lub sa w jego trakcie ) i są żywym przykładem skuteczności tegoż nauczania.

Program szkoleniowy.
Program szkoleniowy jest najważniejszym elementem w całym prcesie nauczania PDR. Nasz opatentowany program tworzony jest bezustannie od lat 60 tych oraz aktualizowany do wciąż ewoluującej techniki PDR. Przyjmuje się, że jednym z prekursorów techniki PDR i naszego programu był Erich Nussle.

Właściwa metodyka nauczania, kolejność ćwiczeń, odpowiedni czas, w którym się zdobywa wiedzę oraz praktykę warunkuje to, czy będzie się usuwać wgniecenie, czy nie.
Program ukończyło ponad 3000 osób i tworzyło go około 20 instruktorów przez ostatnie 60 lat.

Gdzie, kiedy i w jakich warunkach szkolimy?

Szkolenie przeprowadzamy w atrakcyjnych hotelach w Polsce. Po intensywnym szkoleniu nasi kursanci mają do dyspozycji basen, jacuzzi, saunę oraz siłownię.. W miesiącach letnich czerwiec-wrzesień jesteśmy na gradobiciach ( mogą odbywać się tam również doszkolenia dla naszych kursantów np. z technik gradobiciowych ) Niewielkie grupy szkoleniowe max.6 osób na 2 instruktorów (pierwsze 10 dni szkolenia ), później przyjeżdża się na indywidualne doszkolenia 1 na 1.

Niemiecki Certyfikat Nussle Specialwerkzeuge.
Nasi instruktorzy certyfikowanymi szkoleniowcami firmy Nussle Specialwerkzeuge z 60 letnim doświadczeniem w branży PDR.


Najlepsza oferta szkoleniowa i najbogatsza oferta sprzętowa.
Mamy najlepszą ofertą szkoleniową i najobszerniejszą ofertę sprzętu PDR.
Na naszych szkoleniach pracujesz różnymi rodzajami sprzętu oraz różnych marek. Od najtańszego po najlepszy taki jak – sam podejmiesz decyzję, który najbardziej Tobie odpowiada i jakie są różnice.
Zalecamy jednak podjecie decyzji o kupnie sprzętu po szkoleniu. U nas do do Twojej dyspozycji będą m.in.doświadczeni i obiektywni technicy,sędziowie oraz laureaci międzynarodowych mistrzostw PDR, którzy mają ogromną wiedzę na temat aktualnego sprzętu na rynku.
Posiadamy sprzęt m.in. z USA, Niemiec, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Polski, Brazylii oraz Chin.


Jedyna szkoła PDR w Polsce !
Twój sukces jest dla nas najważniejszy ! Jesteśmy jedyną szkołą w Polsce nastawiona na praktyczną naukę PDR. Poświęcimy Ci 100% naszego czasu !


U nas będziesz zawsze na bieżąco !
Należymy do grupy, w której jest ponad 3000 techników PDR, dlatego masz gwarancję, że Twoje informacje będą cały czas aktualne.


Największa grupa PDR w Polsce !
W 2018 na międzynarodowych targach IASRE byliśmy największą grupą PDR z Polski...i nadal jesteśmy.



Ile trwa nauka PDR.... 5dni, 10dni a może 2 lata ?
Często porównuje się usuwanie wgnieceń do nauki sportów. Tutaj porównamy naukę PDR do nauki jazdy na nartach. Czy da się nauczyć jady na nartach w 1 dzień ? Da się, tylko będzie to jazda wolna, uniwersalnym i bardzo wolnym sposobem (tzw. łuki płużne)
...ale jeżeli będziemy chcieli zjechać ze stromej góry slalomem gigantem i jeszcze z prędkością 100 km/h ....to już inna sprawa. Jazda slalomem gigantem, chociaż jest to też jazda na nartach, wygląda zupełnie inaczej niż jazda łukami płużnymi, chociaż ....tak samo się nazywa „jazda na nartach”.
Tak samo jest w PDR jest dużo technik i sposobów usuwania wgnieceń wolniejsze – bardziej uniwersalne i szybsze – wymagające więcej doświadczenia.
U nas cały proces szkoleniowy trwa około 2 lat. Jeżeli chcielibyśmy porównać technika PDR zaraz po ukończeniu szkolenia do technika, który szkolił się i trenował przez 2 lata, to jest między nimi ogromna różnica, podobnie jak w jeździe na nartach.


Dofinansowania i dotacje.
Nie masz wystarczających funduszy na szkolenie lub sprzęt? Jest możliwość otrzymania bezzwrotnej dotacji lub niskooprocentowanych pożyczek. BEZZWROTNA DOTACJA DLA OSÓB BEZROBOTNYCH z PUP ( Powiatowego Urzędu Pracy ) lub NISKOOPROCENTOWANA POŻYCZKA DLA OSOB BEZROBOTNYCH ORAZ FIRM z BGK ( Bank Gospodarstwa Krajowego ) lub PFP ( Polska Fundacja Przedsiębiorczości ). Statystycznie około 90% osob ubiegających się o nasze szkolenie Professional PDR, dostało je! Nasz numer w Rejestrze Usług Szkoleniowych ( RIS ) to 2.22/00187/2017.


Zaplanuj przyszłość.
Wybór kursu/szkolenia/szkoły PDR to pierwszy krok w karierze techniką PDR trzeba pamiętać, że rynek PDR za kilka lat może wyglądać całkiem inaczej. Wybór szkolenia oraz grupy, z którą będziesz ją chciał współpracować trzeba podjąć będzie miał znaczenie w całej karierze.


24h godzin na podjęcie decyzji.
U nas masz 24h szkolenia na podjecie decyzji - bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Jeżeli w ciągu 24h zadecydujesz, że PDR nie jest dla ciebie jedziesz do domu i nie ponosisz żadnych kosztów.


W grupie jesteś silniejszy !
Korzyści:
- dostęp do najnowszych metod, technik i sprzętu PDR,
- wizerunek,
- gwarancje,
- oszczędność pieniędzy,
- możliwość współpracy z największymi i najlepiej płatnymi firmami, salonami, ubezpieczalniami w Polsce
-grupowe wyjazdy gradobiciowe.



Usuwanie wgnieceń bez lakierowania - to dobry pomysł na biznes !
Usuwanie wgnieceń to dziedzina blacharstwa samochodowego, której sprzyja aktualna koniunktura na rynku w Polsce.
Samochód bezwypadkowy to samochód, który ma oryginalny lakier. Na to najczęściej zwraca się uwagę przy kupnie lub sprzedaży pojazdu. Dodatkowym walorem tej metody jest szybkość napraw oraz brak demontażu. PDR to przyszłościowa - ekologiczna metoda naprawy uszkodzeń na karoseriach pojazdów. Od kilku lat PDR jest jedyną metodą naprawy wgnieceń po gradobiciach, wybieraną przez firmy ubezpieczeniowe.


Czy jest popyt na PDR?
Najlepiej przekonać się o tym samemu dzwoniąc do kilku warsztatów PDR w okolicy w celu sprawdzenia najbliższych wolnych terminów napraw.


Zarobki ...jak to jest naprawdę ?
Średnie zarobki w Polsce po około 2 latach rzetelnego treningu i 2 latach „zbierania klientów” oscylują w granicach 8-16 tyś.zł na rękę, czasami niektórym udaje się wyrobić nawet 20 tys. miesięcznie.
Na gradobiciach przyjmuje się, że minimum 30 tys. zł/msc. (tu wszytko zależy od szybkości i doświadczenia)
Przykładowo na ostatnim gradobiciu organizowanym przez nas we Włoszech ciągu jednego miesiąca (sierpień 2018) niektórzy zarobili 20 tys. euro a niektórzy tylko 5 tys. euro na rękę.
W okresach letnich (maj - październik ) szkoleń wogole może nie być. Wiąże się to z sezonem gradobiciowym i "żniwami" w branży PDR czyli wysokimi zarobkami rzędu 500-800euro dziennie.


Nie ma na co czekać !
Jeżeli w twojej okolicy jest mało warsztatów PDR ...działaj, bo później będzie coraz trudniej.
Dlaczego ? Ponieważ będziesz musiał konkurować z technikami, którzy mają ugruntowaną pozycje na runku i są od ciebie kilkukrotnie szybsi.


Zdobądź nowy zawód... zmień życie.
Podjęcie decyzji o zmianie pracy to jedna z najważniejszych życiowych decyzji. Praca wypełnia większość naszego czasu. Wybór odpowiedniego szkolenia jest bardzo ważnym wyborem i zalecamy, aby spokojnie ja przeanalizować i wybrać najlepszą ofertę.

więcej informacji pod numerem tel.690222440



Nie masz wystarczających funduszy na szkolenie lub sprzęt ?


DOTACJE I POŻYCZKI


BEZZWROTNA DOTACJA DLA OSÓB BEZROBOTNYCH

z PUP ( Powiatowego Urzędu Pracy )


Statystycznie prawie 90% osób, które składały wnoski o dofinansowanie na szkolenie lub niskooprocentowane pożyczki na szkolenie i sprzęt - dostało je !

Skontaktuj się z tymi trzema instytucjami i zobacz jąką ofertę mają dla Ciebie.


Nasz numer w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych 

2.22/00187/2017