Najbliższe terminy szkoleń PROFESSIONAL PDR

___________________


BESTSELLER !
- SZKOLENIE PDR Nr 1 w POLSCE -


SZKOLENIE PROFESSIONAL PDR

-11 dni szkolenia grupowego w terminie 6.05-17.05.2024 ( 88 godzin )
-12 noclegów w Hotelu Czarna Perła*** w Przejazdowie k/Gdańska ( 10 minut od centrum Gdańska ) w terminie 5.05-17.05.2024
- 20 dni indywidualnych doszkoleń w ciągu 24 miesięcyCENA 7999zl netto/9838,77zl brutto

AKTUALNA PROMOCYJNA NA TEN TERMIN

teraz tylko
4999zł netto
6148,77zł brutto****

Nastepny termin szkolenia Professional PDR 20.05-31.05.2024 ( 5999zł netto / 7378,77 brutto


****
Po dokonaniu rezerwacji telefonicznej w ciągu 24h należy dokonać opłaty za szkolenie na konto w całości lub wpłacić zaliczkę w wysokości min. 1000zł . Pozostała część rozliczona zostanie w pierwszym dniu szkolenia. Brak pisemnej/mailowej rezygnacji ze szkolenia najpóźniej 14 dni przed szkoleniem lub nieobecność osoby na szkoleniu zwalnia organizatora z obowiązku zwrotu zaliczki za szkolenie.

Dane do wpłat
Przedsiębiorstwo Szkoleniowo - Usługowe Aleksandra Steinke
ul.Heweliusza 11 lok.811, Gdańsk 80-890
Bank: mBank
Numer konta: 34 1140 2004 0000 3902 7695 4389

W tytule prosimy o podanie numeru telefonu oraz daty kursu

Dane do wpłat z zagranicy:
IBAN: PL 34 1140 2004 0000 3902 7695 4389
SWIFT lub BIC: BREXPLPWMBK
Technicy PDR którzy ukończyli nasze szkolenie tworzą najliczniejszą grupę techników PDR w Polsce !
Nie ryzykuj ! Naprawdę próbowaliśmy robić przyspieszone kursy 5 dniowe czy tylko 10 dniowe bo wiadomo że nikt nie ma czasu... ale to naprawdę nie wychodzi. Nauka PDR wymaga rozłożenia w czasie ( i mowimy to o miesiącach a nie dniach czy tygodniach )
Nie da się nauczyć PDR w krótkim czasie. Nauka wielu rzeczy "w teorii" z niewielką ilością praktyki chociaż wydaje się, że "da się radę" , jest początkiem końca przygody z PDR. Nauka podstawowych najprostszych wgnieceń zajmuję kilka dni, bardziej zaawansowanych kilku tygodni a niektóre rzeczy jesteśmy wstanie dostrzec dopiero po kilku miesiącach a nawet latach.

Chcesz zostać technikiem PDR ?
TO JEST SZKOLENIE DLA CIEBIE !

Rezerwacje i zapisy pod numerem tel. 690 222 440Gwarantem jakości naszych szkoleń jest firma DEKRA

Przeczytaj zamim podejmiesz decyzję .


Kto tworzy naszą grupę ?
Naszą grupę tworzą m.in.instruktorzy-szkoleniowcy, laureaci międzynarodowych mistrzostw PDR, sędziowi PDR, konstruktorzy narzędzi PDR, rzeczoznawcy i osoby współpracujące z firmami ubezpieczeniowymi, ale przede wszystkim osoby, które ukończyły nasze szkolenie ( lub sa w jego trakcie ) i są żywym przykładem skuteczności tegoż nauczania.

Program szkoleniowy.
Program szkoleniowy jest najważniejszym elementem w całym prcesie nauczania PDR. Nasz opatentowany program tworzony jest bezustannie od lat 60 tych oraz aktualizowany do wciąż ewoluującej techniki PDR. Przyjmuje się, że jednym z prekursorów techniki PDR i naszego programu był Erich Nussle.

Właściwa metodyka nauczania, kolejność ćwiczeń, odpowiedni czas, w którym się zdobywa wiedzę oraz praktykę warunkuje to, czy będzie się usuwać wgniecenie, czy nie.
Program ukończyło ponad 3000 osób i tworzyło go około 20 instruktorów przez ostatnie 60 lat.


Jedyna szkoła PDR w Polsce !
Twój sukces jest dla nas najważniejszy ! Jesteśmy jedyną szkołą w Polsce nastawiona na praktyczną naukę PDR. Poświęcimy Ci 100% naszego czasu !


U nas będziesz zawsze na bieżąco !
Należymy do grupy, w której jest ponad 3000 techników PDR, dlatego masz gwarancję, że Twoje informacje będą cały czas aktualne.


Największa grupa PDR w Polsce !
W 2018 na międzynarodowych targach IASRE byliśmy największą grupą PDR z Polski...i nadal jesteśmy.


Ile trwa nauka PDR.... 5dni, 10dni a może 2 lata ?
Często porównuje się usuwanie wgnieceń do nauki sportów. Tutaj porównamy naukę PDR do nauki jazdy na nartach. Czy da się nauczyć jady na nartach w 1 dzień ? Da się, tylko będzie to jazda wolna, uniwersalnym i bardzo wolnym sposobem (tzw. łuki płużne)
...ale jeżeli będziemy chcieli zjechać ze stromej góry slalomem gigantem i jeszcze z prędkością 100 km/h ....to już inna sprawa. Jazda slalomem gigantem, chociaż jest to też jazda na nartach, wygląda zupełnie inaczej niż jazda łukami płużnymi, chociaż ....tak samo się nazywa „jazda na nartach”.
Tak samo jest w PDR jest dużo technik i sposobów usuwania wgnieceń wolniejsze – bardziej uniwersalne i szybsze – wymagające więcej doświadczenia.
U nas cały proces szkoleniowy trwa około 2 lat. Jeżeli chcielibyśmy porównać technika PDR zaraz po ukończeniu szkolenia do technika, który szkolił się i trenował przez 2 lata, to jest między nimi ogromna różnica, podobnie jak w jeździe na nartach.


Dofinansowania i dotacje.
Nie masz wystarczających funduszy na szkolenie lub sprzęt? Jest możliwość otrzymania bezzwrotnej dotacji lub niskooprocentowanych pożyczek. BEZZWROTNA DOTACJA DLA OSÓB BEZROBOTNYCH z PUP ( Powiatowego Urzędu Pracy ) Statystycznie około 90% osob ubiegających się o nasze szkolenie Professional PDR, dostało je! Nasz numer w Rejestrze Usług Szkoleniowych ( RIS ) to 2.22/00187/2017.


Zaplanuj przyszłość.
Wybór kursu/szkolenia/szkoły PDR to pierwszy krok w karierze techniką PDR trzeba pamiętać, że rynek PDR za kilka lat może wyglądać całkiem inaczej. Wybór szkolenia oraz grupy, z którą będziesz ją chciał współpracować trzeba podjąć będzie miał znaczenie w całej karierze.W grupie jesteś silniejszy !
Korzyści:
- dostęp do najnowszych metod, technik i sprzętu PDR,
- wizerunek,
- gwarancje,
- oszczędność pieniędzy,
-grupowe wyjazdy gradobiciowe.


Usuwanie wgnieceń bez lakierowania - to dobry pomysł na biznes !
Usuwanie wgnieceń to dziedzina blacharstwa samochodowego, której sprzyja aktualna koniunktura na rynku w Polsce.
Samochód bezwypadkowy to samochód, który ma oryginalny lakier. Na to najczęściej zwraca się uwagę przy kupnie lub sprzedaży pojazdu. Dodatkowym walorem tej metody jest szybkość napraw oraz brak demontażu. PDR to przyszłościowa - ekologiczna metoda naprawy uszkodzeń na karoseriach pojazdów. Od kilku lat PDR jest jedyną metodą naprawy wgnieceń po gradobiciach, wybieraną przez firmy ubezpieczeniowe.


Czy jest popyt na PDR?
Najlepiej przekonać się o tym samemu dzwoniąc do kilku warsztatów PDR w okolicy w celu sprawdzenia najbliższych wolnych terminów napraw.


Nie ma na co czekać !
Jeżeli w twojej okolicy jest mało warsztatów PDR ...działaj, bo później będzie coraz trudniej.
Dlaczego ? Ponieważ będziesz musiał konkurować z technikami, którzy mają ugruntowaną pozycje na runku i są od ciebie kilkukrotnie szybsi.


Zdobądź nowy zawód... zmień życie.
Podjęcie decyzji o zmianie pracy to jedna z najważniejszych życiowych decyzji. Praca wypełnia większość naszego czasu. Wybór odpowiedniego szkolenia jest bardzo ważnym wyborem i zalecamy, aby spokojnie ja przeanalizować i wybrać najlepszą ofertę.

więcej informacji pod numerem tel.690222440Nie masz wystarczających funduszy na szkolenie lub sprzęt ?


WEŹ DOTACJE


BEZZWROTNA DOTACJA DLA OSÓB BEZROBOTNYCH

z PUP ( Powiatowego Urzędu Pracy )Nasz numer w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych 

2.22/00187/2017