O nas


Najlepsza oferta na rynku !
Najlepsza oferta na rynku !
Szkolenie Professional PDR 

30 dni szkolenia w ciągu 2 lat


 


Szkoląc się u nas dołaczysz do najliczniejszej grupy techników PDR w Polsce.


 

DEKRA
DEKRA

Gwarantem jakości naszych szkoleń jest DEKRA 


Szkoleniowcy z tytyułami mistrzowskimi i certyfikatami instruktorskimi
Szkoleniowcy z tytyułami mistrzowskimi i certyfikatami instruktorskimi

Nasza kadra szkoleniowa składa się z wybitnych techników PDR. Posiadamy międzynarodowe certyfikaty szkoleniowe a ostatnie tytuły jakie zdobyliśmy to V-ce mistrzostwo Rosji w 2017r. oraz 5 pucharowe miejsce na IASRE PDR Championships 2019 w Niemczech.  Niemiecki Certyfikat Nussle Specialwerkzegue 
Niemiecki Certyfikat Nussle Specialwerkzegue 
Nasi trenerzy są certyfikowanymi szkoleniowcami a nasze certyfikaty sygnowane są nazwiskiem wynalazcy techniki PDR - Ericha Nussle.
Ponad 200 lanc do testowania 
Ponad 200 lanc do testowania 

Testujemy sprzęty różnych marek i wybieramy te które są najlepsze. Mamy ponad 200 lanc do dyspozycji naszych kursantów, od tych najtańszych do najdroższych. 

Lokalizacja i zakwaterowanie
Lokalizacja i zakwaterowanie
Dajemy wiecej niż inni... W cenie szkolenia zakwaterowanie w hotelach w wyjątkowych miejscach w Polsce. Basen , sauna oraz ciekawa lokalizacja to u nas standard.
Najwięcej techników PDR w Polsce. 
Najwięcej techników PDR w Polsce. 
Od marca 2018r. do czerwca 2018 na naszym wewnętrznym komunikatorze dla osób, które ukończyły szkolenie PROFESSIONAL PDR - wymieniliśmy między sobą ponad 30tys wiadomości.  
Jedyna prawdziwa szkoła PDR 
Jedyna prawdziwa szkoła PDR 

Jesteśmy jedyną szkoła PDR w Polsce ukierunkowaną tylko i wyłącznie na naukę PDR - podczas szkoleń jesteśmy skupieni na naszych kurasantach i nie rozpraszamy uwagi na inne rzeczy np. naprawy samochodów w trakcie szkolenia. Niewielkie grupy max.6 osob na dwóch instruktorów gwarantują optymalne warunki nauki.

Dotacje z Urzędu Pracy 
Dotacje z Urzędu Pracy 
Jesteśmy instytucją szkoleniową zarejestrowaną pod numerem RIS 2.22/00187/2017Współpracujemy z urzędami i innymi instytucjami, w których można ubiegać się o dofinansowanie.  
Gwarancja nauczenia zawodu. 
Gwarancja nauczenia zawodu. 

Nasze szkolenie Professional PDR to jedyne szkolenie z gwarancją nauczenia zawodu a technicy PDR którzy je ukończyli tworzą naliczniejszą grupę techników PDR w Polsce !

Kto tworzy naszą grupę i kogo poznasz u nas w trakcie szkoleń ?


Naszą grupę tworzą m.in.instruktorzy-szkoleniowcy, laureaci międzynarodowych mistrzostw PDR, sędziowie PDR, konstruktorzy narzędzi PDR, rzeczoznawcy i osoby współpracujące z firmami ubezpieczeniowymi, ale przede wszystkim osoby, które ukończyły nasze szkolenie ( lub sa w jego trakcie ) i są żywym przykładem skuteczności tegoż nauczania.


Program szkoleniowy.


Program szkoleniowy jest najważniejszym elementem w całym prcesie nauczania PDR. Nasz opatentowany program tworzony jest bezustannie od lat 60 tych oraz aktualizowany do wciąż ewoluującej techniki PDR. Przyjmuje się, że jednym z prekursorów techniki PDR i naszego programu był Erich Nussle.


Właściwa metodyka nauczania, kolejność ćwiczeń, odpowiedni czas, w którym się zdobywa wiedzę oraz praktykę warunkuje to, czy będzie się usuwać wgniecenie, czy nie.

Program ukończyło ponad 3000 osób i tworzyło go około 20 instruktorów przez ostatnie 60 lat.Niemiecki Certyfikat Nussle Specialwerkzeuge.


Nasi instruktorzy certyfikowanymi szkoleniowcami firmy Nussle Specialwerkzeuge z 60 letnim doświadczeniem w branży PDR.Gdzie, kiedy i w jakich warunkach szkolimy?

Szkolenie przeprowadzamy w hotelu Orle.

Po intensywnym szkoleniu nasi kursanci mają do dyspozycji basen, jacuzzi, saunę oraz siłownię.

W miesiącach letnich czerwiec-wrzesień jesteśmy na gradobiciach ( mogą odbywać się tam również doszkolenia dla naszych kursantów np. z technik gradobiciowych )

Niewielkie grupy szkoleniowe max.6 osób na 2 instruktorów (pierwsze 10 dni szkolenia ), później przyjeżdża się na indywidualne doszkolenia 1 na 1.Najlepsza oferta szkoleniowa i najbogatsza oferta sprzętowa.


Mamy najlepszą ofertą szkoleniową i najobszerniejszą ofertę sprzętu PDR.

Na naszych szkoleniach pracujesz różnymi rodzajami sprzętu oraz różnych marek. Do dyspozycji kursantów mamy ponad 200 samych Od najtańszego po najlepszy taki jak – sam podejmiesz decyzję, który najbardziej Tobie odpowiada i jakie są różnice.

Zalecamy jednak podjecie decyzji o kupnie sprzętu po szkoleniu. U nas do do Twojej dyspozycji będą m.in.doświadczeni i obiektywni technicy,sędziowie oraz laureaci międzynarodowych mistrzostw PDR, którzy mają ogromną wiedzę na temat aktualnego sprzętu na rynku.

Posiadamy sprzęt m.in. z USA, Niemiec, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Polski, Brazylii oraz Chin.


Jedyna szkoła PDR w Polsce !

Zajmujemy się tylko szkoleniami PDR - jesteśmy jedyna taka instytucja w Polsce i cała nasza infrastruktura jest skierowana na nauczanie PDR . Nasz czas poświęcamy w 100% kursantom i każda godzina kusu jest ważna, ma jakieś znaczenie i coś wnosi do szkolenia. U nas nie szkolimy się „przy okazji” pracy szkoleniowca w jego warsztacie i uczulamy przed wyborem takich rodzajów kursów.

Twój sukces jest dla nas najważniejszy !U nas będziesz zawsze na bieżąco !


Należymy do grupy, w której jest ponad 3000 techników PDR, dlatego masz gwarancję, że Twoje informacje będą cały czas aktualne.
Największa grupa PDR w Polsce !


W 2018 na międzynarodowych targach IASRE byliśmy największą grupą PDR z Polski...i nadal jesteśmy.Ile trwa nauka PDR.... 5dni, 10dni a może 2 lata ?


Często się porównuje usuwanie wgnieceń do nauki sportów. Tutaj porównamy naukę PDR do nauki jazdy na nartach. Czy da się nauczyć jady na nartach w 1 dzień ? Da się, tylko będzie to jazda wolna, uniwersalnym i bardzo wolnym sposobem (tzw. łuki płużne)

...ale jeżeli będziemy chcieli zjechać ze stromej góry slalomem gigantem i jeszcze z prędkością 100 km/h ....to już inna sprawa. Jazda slalomem gigantem, chociaż jest to też jazda na nartach, wygląda zupełnie inaczej niż jazda łukami płużnymi, chociaż ....tak samo się nazywa - jazda na nartach”.

Tak samo jest w PDR jest dużo technik i sposobów usuwania wgnieceń wolniejsze – bardziej uniwersalne i szybsze – wymagające więcej doświadczenia.

U nas cały proces szkoleniowy trwa około 2 lat. Jeżeli chcielibyśmy porównać technika PDR zaraz po ukończeniu szkolenia do technika, który szkolił się i trenował przez 2 lata, to jest między nimi ogromna różnica, podobnie jak w jeździe na nartach.Dofinansowania i dotacje.

Nie masz wystarczających funduszy na szkolenie lub sprzęt? Jest możliwość otrzymania bezzwrotnej dotacji lub niskooprocentowanych pożyczek. BEZZWROTNA DOTACJA DLA OSÓB BEZROBOTNYCH z PUP ( Powiatowego Urzędu Pracy ) lub NISKOOPROCENTOWANA POŻYCZKA DLA OSOB BEZROBOTNYCH ORAZ FIRM z BGK ( Bank Gospodarstwa Krajowego ) lub PFP ( Polska Fundacja Przedsiębiorczości ). Statystycznie około 90% osob ubiegających się o nasze szkolenie Professional PDR, dostało je! Nasz numer w Rejestrze Usług Szkoleniowych ( RIS ) to 2.22/00187/2017.


Zaplanuj przyszłość.

Wybór kursu/szkolenia/szkoły PDR to pierwszy krok w karierze techniką PDR trzeba pamiętać, że rynek PDR za kilka lat może wyglądać całkiem inaczej. Wybór szkolenia oraz grupy, z którą będziesz ją chciał współpracować trzeba podjąć będzie miał znaczenie w całej karierze.


24h godzin na podjęcie decyzji.

U nas masz pierwsze 24h szkolenia na podjecie decyzji - bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Jeżeli w ciągu 24h coś się u nas Tobie nie spodoba - możesz jechać do domu i nie ponosisz żadnych kosztów.W grupie jesteś silniejszy !

Korzyści:

- dostęp do najnowszych metod, technik i sprzętu PDR,

- wizerunek,

- gwarancje,

- oszczędność pieniędzy,

- możliwość współpracy z największymi i najlepiej płatnymi firmami, salonami, ubezpieczalniami w Polsce

- międzynarodowe grupowe wyjazdy gradobiciowe.
Usuwanie wgnieceń bez lakierowania - to dobry pomysł na biznes !

Usuwanie wgnieceń to dziedzina blacharstwa samochodowego, której sprzyja aktualna koniunktura na rynku w Polsce.

Samochód bezwypadkowy to samochód, który ma oryginalny lakier. Na to najczęściej zwraca się uwagę przy kupnie lub sprzedaży pojazdu. Dodatkowym walorem tej metody jest szybkość napraw oraz brak demontażu. PDR to przyszłościowa - ekologiczna metoda naprawy uszkodzeń na karoseriach pojazdów. Od kilku lat PDR jest jedyną metodą naprawy wgnieceń po gradobiciach, wybieraną przez firmy ubezpieczeniowe.


Czy jest popyt na PDR?


Najlepiej przekonać się o tym samemu dzwoniąc do kilku warsztatów PDR w okolicy w celu sprawdzenia najbliższych wolnych terminów napraw.


Zarobki ...jak to jest naprawdę ?


Średnie zarobki w Polsce po około 2 latach rzetelnego treningu i 2 latach „zbierania klientów” oscylują w granicach 8-16 tyś.zł na rękę, czasami niektórym udaje się wyrobić nawet 20 tys. miesięcznie.

Na gradobiciach przyjmuje się, że minimum 30 tys. zł/msc. (tu wszytko zależy od szybkości i doświadczenia)

Przykładowo ciągu jednego miesiąca (sierpień 2018) niektórzy zarobili 15-20 tys. euro a niektórzy tylko 5 tys. euro na rękę.

W 2019 roku dzięki licznym gradobiciom kwoty były podobne ale sezon trwał dłużej. Sezon gradobiciowy trwał od lipca do grudnia i można było zarobić nawet 15-20tys. euro/msc.Nie ma na co czekać !


Jeżeli w twojej okolicy jest mało warsztatów PDR ...działaj, bo później będzie coraz trudniej.

Dlaczego ? Ponieważ będziesz musiał konkurować z technikami, którzy mają ugruntowaną pozycje na runku i są od ciebie kilkukrotnie szybsi.Zdobądź nowy zawód... zmień życie.


Podjęcie decyzji o zmianie pracy to jedna z najważniejszych życiowych decyzji. Praca wypełnia większość naszego czasu. Wybór odpowiedniego szkolenia jest bardzo ważnym wyborem i zalecamy, aby spokojnie ja przeanalizować i wybrać najlepszą ofertę.


więcej informacji pod numerem tel.690222440


Polityka Prywatnosci RODO

o RODO

o Administratorem danych osobowych jest Ogólnopolska Sieć Techników PDR Aleksandra Steinke (dalej: Administrator).
o Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) oraz innymi obowiązującymi przepisami.
o Dane osobowe, poza celami szczegółowymi wskazanymi poniżej, mogą być przetwarzane przez Administratora również w celu realizacji obowiązków Administratora przewidzianych prawem (art. 6 ust. 1 lit. c RODO), w szczególności obowiązków księgowo-podatkowych, jak również, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora, w celu ochrony praw Administratora, w tym w szczególności dochodzenia roszczeń (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).
o Dane osobowe są przez Administratora przetwarzane wyłącznie przez czas niezbędny do osiągnięcia celów ich przetwarzania wskazanych w niniejszej Polityce lub wypełnienia przez Administratora obowiązków nałożonych prawem, a jeżeli okres przedawnienia roszczeń wynikających z tych celów jest dłuższy – maksymalnie do czasu upływu terminu przedawnienia.
o Na zasadach określonych w przepisach regulujących ochronę danych osobowych przysługuje Klientowi prawo do żądania dostępu do podanych danych, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
o W przypadkach, gdy przetwarzanie odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO), Klientowi przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jeżeli jest to uzasadnione szczególną sytuacją Klienta lub jeżeli dane osobowe są przetwarzane na potrzeby marketingu bezpośredniego.
o Ponadto przysługuje Klientowi, w przypadkach w których dane osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażonej przez Klienta, prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
o Ww. uprawnienia (poza prawem do wniesienia skargi do organu nadzorczego) Klient może realizować przesyłając stosowne żądanie na adres:kontakt@p-d-r.pl